İK Politikası

GÜLTEKİN PLASTİK olarak uzun vadede çalışanlarımızla birlikte olmayı hedefleyen bir anlayışa sahibiz. Bu anlayış çerçevesinde güvenilir, dürüst, takım çalışmasına yatkın, gelişime ve değişime açık, inisiyatif alabilen ve kullanabilen, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen, hizmet platformunda firmamızı temsil edebilen takım arkadaşlarıyla çalışırız. Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda, aynı özelliklerde aramıza katılabilecek arkadaşlarımızla. Büyüme hedefi içerisindeyiz.

Şirket çalışanları da şirket sahipleri gibi şirketin karlılığı doğrultusunda takım ruhuyla çalışmakta, kişisel özgüvenlerini artıran, gelişimi teşvik eden, teşvik eden bir üslupla uzmanlık kazanmak isteyen personele en geniş fırsatları sunmaktadır. öğrenme.

Çalışma prensip ve değerlerimize sahip çalışma arkadaşlarımızın belirli zamanlarda ve belirli kriterlere göre performans ölçümü sonuçları ile kariyer planlaması yapılır.

Kurumumuza iş başvurularınız için CV’leriniziinfo@gultekin.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Başvurularınız güncel olarak değerlendirilmek üzere insan kaynakları havuzunda gizli tutulmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin .

Bugün bilgi alın ve plastik hortumlarımızın neden endüstri profesyonelleri için en iyi seçim olduğunu öğrenin!